Yangın İhbar Sistemleri

Okullardan hastanelere, evlerden apartmanlara, sitelerden kafelere, restoranlardan alışveriş merkezlerine varana kadar aklınıza gelen her alanda elbette yangın ihbar sistemleri bulunmak zorundadır. Bu alanda sunmaya devam ettiğimiz ihbar sistemlerimiz sayesinde yangın ihtimalleri ve riskleri en düşük seviyeye iner. Yangın çıkma ihtimaline karşı ve en ufak bir ateş ya da duman algısına karşı derhal ihbar sistemleri devreye girer.

İhbar butonları, kontrol panelleri ve detektörle sirenler şeklinde bir bütün halinde montajını yaptığımız yangın sistemlerimiz sayesinde riski en aza indiriyor ve yangınların çok daha kolay sönmesine olanak sağlıyoruz. En ufak bir duman algısında dahi detektörler ve sirenler devreye girerek ötmeye başlar ve yangının gelişini çevrede bulunan tüm bireylere haberdar eder.

Yangın İhbar Sistemleri Aktif Durumdadır

Yangın olma ihtimaline karşı ve yangın riskini en aza indirmek amacıyla kurduğumuz yangın ihbar sistemleri sayesinde, tüm elemanlar aktif hale gelir ve yangın riski en aza düşer. Kurulduğumuz ilk yıllardan bu yana sektörde en hızlı, en etkili ve en güvenilir sistemleri kurmaya devam eden nadir firmalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz.

Montajlarımızı yaparken ve hatları, boruları döşerken ve algılama elemanlarının bağlantılarını yaparken büyük bir titizlikle çalışmaya özen gösteriyor ve her zaman en iyisini sizler için üretmeye ve montajlamaya devam ediyoruz. Kullandığımız panel ve diğer tüm malzemelerin kalite kontrollerini ve ömrünün de ölçümünü sağlıyoruz.

Yangın İhbar Sistemleri Ne İşe Yarar?

Kurduğumuz ve montajını büyük bir profesyonellikle hayata geçirdiğimiz yangın ihbar sistemleri sayesinde yangına dair bir hisse kapıldığınızda derhal butona basarak önlem alabilirsiniz. Butonlara bastığınız zaman derhal güçlü havalandırma sistemlerimiz devreye girer ve yangının olduğu bölge tespit edilerek derhal söndürme işlemine geçilmesine olanak sunulur. İki tür yangın ihbar sistemimiz mevcuttur.

Birincisi bölge hatları kurduğumuz konvansiyonel ihbar sistemimizdir. İkincisi ise adresli yangın sistemimizdir ve bu türde bölge hattına gerek duyulmaz. Her sistemde detektörlere, panellere, ısı ve sinyal sirenlerine yer veriyoruz. Sizler de bulunduğunuz konumlarda yangın riskini en aza indirmek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Bizimle Çalışmak mı İstiyorsunuz ?
Bizimle Çalışmak mı İstiyorsunuz ?

Hizmetlerimizden her hangi birini beğendiyseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz, 7/24 çağrı ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçicektir.

Bizimle İletişime Geçin
Hemen Bizi Arayın
Hemen Bizi Arayın

Dilerseniz bizi hemen arıyarak iletişime geçebilirsiniz, çalışma saatlerimiz içerisinde sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Hemen Arayın