Turnike Kartlı Geçiş Sistemleri

Son zamanların en çok tercih edilen geçiş sistemleri arasında turnike kartlı geçiş sistemleri yer alıyor. Bizler de bu alanda en iyi şekilde hizmet veren firmalardan biri olarak sizleri tüm turnikeli geçiş sistemlerimiz ile tanıştırmaya hızla devam ediyoruz. Tripod turnike sistemlerimiz en sık kullanılan modeller arasında yer alır.

Bel tipi olarak da bilinen bu modeller tüm alanlarda karşınıza çıkabilir. Bel kısmına yakın turnikeye kart basıp geçiş yapmanız oldukça kolay olur. Kart sisteminin yanı sıra jeton sistemiyle de çalışmakta olan geçiş sistemleridir. Bir diğer model ise Vip turnikelerdir. Vip turnikeler ise daha çok özel durumu olan ve engeli olan bireyler için kurduğumuz sistemlerdir. Bazı modellerimizde motorlu bazı modellerimizde ise manuel kullanımlar mevcuttur.

Turnike Kartlı Geçiş Sistemleri Tam Boy Modeller

Tam boy olan turnike kartlı geçiş sistemleri ise 3 ya da 4 koldan oluşan sistemlerimizdir. Tam boy olan kartlı geçiş sistemlerimizde boya ve paslanmaz malzemeler kullanıyoruz. Bu nedenle en çeşitli olan seçenekler arasında yer alırlar. Vip ve tam boy modellerin yanı sıra bir de hızlı geçiş turnike modelleri mevcuttur.

Bu modellerimizin ise hızlı geçiş alanlarında kullanımına yer verilir. En şık görünüme sahip olan ve farklı malzemeleri ile en çok mimari seçeneğe sahip olan turnike modellerimiz hızlı geçiş modellerimizdir. Mimariye en çok önem veren bireyler tarafından hızlı geçiş turnikeler daha sık tercih edilir.

Turnike Kartlı Geçiş Sistemleri Güvenilirdir

Kurduğumuz her alana giriş ve çıkışları daha rahat hale getirebilmek ve çok daha güvenilir hale getirmek için turnike kartlı geçiş sistemleri hizmetimize devam ediyoruz. Sizler de kurdurmak istediğiniz alanlara karar verdikten sonra kısa süre içerisinde firmamızla görüşerek hizmet alabilirsiniz.

Kurduğumuz turnikelerin alanın büyüklüğüne, günlük kişi yoğunluğuna bağlı olarak değişiklikler gösterdiğini de fark edebilirsiniz. Otomatik çalışan modellerimiz, kartla çalışan modellerimiz, hızlı geçiş modellerimiz, jetonlu modellerimiz ve engelli bireylere özel tasarlanan motorlu ya da manuel modellerimiz her geçen gün daha fazla gelişerek firmamız tarafından sunulmaya devam ediyor.

Bizimle Çalışmak mı İstiyorsunuz ?
Bizimle Çalışmak mı İstiyorsunuz ?

Hizmetlerimizden her hangi birini beğendiyseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz, 7/24 çağrı ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçicektir.

Bizimle İletişime Geçin
Hemen Bizi Arayın
Hemen Bizi Arayın

Dilerseniz bizi hemen arıyarak iletişime geçebilirsiniz, çalışma saatlerimiz içerisinde sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Hemen Arayın