Otopark Bariyer Sistemleri

Otoparklar en sık kullanılan ve gerçek anlamda ihtiyaç duyulan geniş alanlar arasında yer alıyor. Otoparkların çok daha güvenli hale gelmesi için ve araçların giriş çıkış yaparken herhangi bir sorun yaşamaması adına, otopark bariyer sistemleri kurarak araçların daha rahat giriş ve çıkış yapmasına olanak sağlıyoruz.

Sektörde hızla hizmetine devam eden ve bu alanda en iyi hizmeti sunan firmalardan biri olan bariyer kolları ve diğer geçiş noktaları için gerekli olan panelleri kısa sürede temin ediyor ve montajını gerçekleştiriyoruz. Bu bariyer sistemleri sayesinde araçlar hiçbir şekilde zarar görmüyor ve gerek otoparka giriş yaparken gerek çıkış yaparken gerekse park durumunda en güvenilir şekilde kalmaya devam ediyor.

Otopark Bariyer Sistemleri Araç Yoğunluğuna Bağlıdır

Otoparkların genişliğine, metrekaresine ve araçların yoğunluğuna göre kurduğumuz otopark bariyer sistemleri farklı özelliklere sahiptir. Genişliğine göre, araç yoğunluğuna göre ve özellikle de kullanılan malzemenin ağırlığına göre, sistemlerimizin inip kalkması 1 saniye ile 6 saniye arasında değişebilir. Genel olarak bariyer sistemleri olarak adlandırdığımız bu sistemlerin alt dalları da mevcuttur.

Alt dalları içerisinde OGS ve HS geçiş sistemleri de yer alıyor. Bilet alıp verme ücreti olan bariyer sistemleri, mantar olarak adlandırılan bariyer sistemleri, yana kayar bahçe kapısı ve buna benzer diğer bariyer sistemleri ve son olarak da road blocker yani yolda gerek duyulan kilitleyici bariyer sistemleri de yerini alıyor.

Otopark Bariyer Sistemleri Uzaktan Kumandayla Çalışabilir

Otopark bariyer sistemleri kapsamında her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Oldukça seri şekilde montajına devam ettiğimiz sistemlerimiz uzaktan kumanda ile ya da otomatik şekilde çalışan sistemlerdir. Set olarak satışa sunduğumuz bariyer sistemlerimizde yüz tanıma, plaka tanıma, kartlı geçiş yapma gibi özellikler de mevcuttur.

Sunduğumuz bu hizmetten sizler de otoparklarınıza ve belirli alanlara dair hizmet alarak güvenliği ve rahat giriş çıkışları sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bariyer sistemlerimizde start ve stop alanları da mevcuttur. Müşterilerimiz start ve stop butonlarını manuel olarak da kullanabilirler. Tüm çeşitler için firmamızdan hizmet ve bilgi alabilirsiniz.

Bizimle Çalışmak mı İstiyorsunuz ?
Bizimle Çalışmak mı İstiyorsunuz ?

Hizmetlerimizden her hangi birini beğendiyseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz, 7/24 çağrı ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçicektir.

Bizimle İletişime Geçin
Hemen Bizi Arayın
Hemen Bizi Arayın

Dilerseniz bizi hemen arıyarak iletişime geçebilirsiniz, çalışma saatlerimiz içerisinde sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Hemen Arayın