İnterkom Sistemleri

IP sistemleri olarak, diyafon sistemleri olarak ya da İnterkom sistemleri olarak bilinen bu sistemler en çok tercih edilen güvenlik sistemlerimiz arasında yer alıyor. Kullanımı oldukça kolay olan ve dâhili bir iletişim kanalı olarak kullanılan bu sistemler daha çok apartmanlara, evlere, sitelere ve işyeri gibi büyük şirketlere takmaya devam ettiğiniz sistemlerdir.

Özellikle de oldukça yüksek binalarda ve dairelerde oturan kişiler gerek evi için gerek ofisleri için firmamız bünyesinden bu sistemleri tercih etmeye devam ediyor. Sesli ya da görüntülü olarak montajını yapmaya devam ettiğimiz İnterkom ürünlerimiz güvenliği sağlamaya ve evinize ya da ofisinize kimin geldiğini öğrenmenize yardımcı oluyor. Güvenlik sistemleri içerisinde ve kamera olmadan güvenliği sağlayan nadir parçalar içerisinde her zaman en çok tercih edilenlerden birisidir.

İnterkom Sistemleri Çok Yönlüdür

Çok yönlü opsiyonlara sahip olan İnterkom sistemleri ürünlerimiz içerisinde kameralı olan sesli olan ya da daha farklı opsiyonlara sahip olanlar mevcuttur. Kapınıza gelen kişileri, kapınızı açmadan görebilmeniz için sunduğumuz diafon sistemlerimiz sayesinde kapınızda yabancı kişiler olup olmadığını da rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Kapınızı yabancı kişilere açmak istemediğinizde ya da korktuğunuzda, başınıza olumsuz bir durum geldiğinde artık güvenlik sistemine gerçek anlamda ihtiyaç duyduğunuzun farkına vardığınızda derhal firmamızla iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz. Ürünlerimiz, uzun ömürlüdür ve uzun yıllar boyunca güvenlik sağlamaya devam edebilirsiniz.

İnterkom Sistemleri Avantajları Nelerdir?

Firma olarak kurulduğumuz günden bu yana sektörde en iyi şekilde İnterkom sistemleri sunmaya devam ediyoruz. Bulunduğunuz ortamları güvenlik açısından daha yüksek güvenilir bir alan haline çeviren ve apartmanda da olsa, tek katlı evlerde de olsa, ofis ve şirketlerde de olsa sizler için en iyi montajları yapmaya ve en uygun seçenekleri sunmaya devam ediyoruz.

En hızlı şekilde en etkili şekilde ve en net çözünürlüğe sahip şekilde kapınızın önünde bulunan kişileri görüntülü dia fonlarımızla kolaylıkla görebilirsiniz. Aynı zamanda iletişime dahi geçebilir ve tek tuşa basarak kapınızın önünde yer alan kişilerle konuşarak tanıdık ya da yabancı olduklarını anlayarak kapıyı açabilirsiniz.

Bizimle Çalışmak mı İstiyorsunuz ?
Bizimle Çalışmak mı İstiyorsunuz ?

Hizmetlerimizden her hangi birini beğendiyseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz, 7/24 çağrı ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçicektir.

Bizimle İletişime Geçin
Hemen Bizi Arayın
Hemen Bizi Arayın

Dilerseniz bizi hemen arıyarak iletişime geçebilirsiniz, çalışma saatlerimiz içerisinde sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Hemen Arayın